"Ріпка" в 1 класі

Дата: 26.12.2023 08:26

Учні 1 класу прийняли активну участь у виховному заході "Українську мову вивчаємо - казочки розповідаємо". До вашої уваги діти підготували народну казку "Ріпка" у віршиках. Причому в своїй розповіді додали ще одного цікавого персонажа, який пояснює чому ж ріпку так довго тягли.

Уперше "Ріпка" була надрукована 1863 року, але до того декілька століть передавалася з вуст у вуста. За цей час казка зазнала багато змін, але й досі залишається популярною та улюбленою.

"Ріпка" - це чудова повчальна історія, яка звеличує взаємодопомогу, чуйність, працьовитість. У казці присутня важлива мораль - разом всі справи вирішуються легше. І не варто недооцінювати допомогу молодших - іноді вона найцінніша!