A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Коровинський заклад загальної середньої освіти Коровинської сільської ради Роменського району Сумської області

Поради для учасників освітнього процесу

Дата: від до Скинути

Відповідальність батьків за неповнолітніх дітей

Відповідальність батьків за неналежне виховання дітей визначає ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі — Кодекс), яка має назву «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». У цій статті визначено:

11:15 05.04.2023

Шкільна тривожність — ознака емоційного неблагополуччя дитини

Відчуття внутрішньої напруги у невизначеній ситуації відоме всім. Цей стан називають тривогою і вважають нормальним за певних умов. Проте постійна тривога — тривожність — індивідуальна особливість. Якщо вона виникає у ситуаціях взаємодії з освітнім середовищем — маємо справу зі шкільною тривожністю

10:44 05.04.2023

Посттравматичний стресовий розлад: виявити, щоб допомогти

Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) — це хронічне порушення психічного стану, що може розвинутися після травматичної події. Близько 8% чоловіків та 20% жінок, що пережили травматичні події, мають ПТСР.

10:32 05.04.2023

Моя дитина є жертвою булінгу. Що мені робити?

Вислухайте свою дитину і запевніть її, що вона має право бути у безпеці. Докладно з’ясуйте факти. Занотуйте, що і коли трапилося. Допоможіть вашій дитині зрозуміти, що є різниця між «донести», «пліткувати» чи «розповісти» і доповісти. Щоб доповісти, потрібна сміливість. Доповідають не для того, щоб створити проблеми для іншого учня, а для того, що захистити всіх учнів. Домовтеся про зустріч для бесіди з учителем вашої дитини/підлітка, іншим вчителем, якому ваша дитина/підліток довіряє, або директором чи заступником директора школи. Хоча це й важко, намагайтеся зберігати спокій, щоб ви могли підтримати вашу дитину і запланувати разом порядок дій. Дотримуйтеся свого плану. Слідкуйте за поведінкою вашої дитини. Якщо ваші зустрічі з персоналом школи не допомогли зупинити булінг, прийдіть до школи ще раз і поговоріть з директором. Виконуйте ті кроки, що були узгоджені на зустрічі. Поговоріть з інструктором або тренером, якщо булінг має місце під час позашкільної діяльності чи спортивних заходів. Зверніться до поліції, якщо булінг містить кримінальну поведінку, таку як напад із сексуальною метою або застосування зброї, або якщо загроза безпеці вашої дитини знаходиться у самій громаді, а не у школі.

09:43 13.03.2023

Як налагодити відносини з однокласниками?

    На жаль, не у кожного складаються хороші стосунки з однокласниками. Хоча найбільше часу Ви проводите з ними. Так як же налагодити стосунки зі своїми однокласниками. Перш за все, задумайтеся над тим, чому до Вас так не дружелюбно ставляться в класі? Що могло послужити тому причиною? Не  виходить знайти відповідь на це питання.  Пропонуємо Вам, тоді розглянути можливі причини, за якими Ви так і не змогли потоваришувати зі своїми однокласниками. 

11:07 10.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень