Безпечний інтернет

Говоримо з дітьми про безпеку в інтернеті.

Інтернет пропонує дитині величезні можливості: навчатися, досліджувати, грати в ігри і спілкуватися з друзями. Але важливо допомогти їй використовувати інтернет-простір безпечним та позитивним для її психічного здоров’я способом.

15:47 09.03.2023

Безпека дітей в інтернеті. Серія 1 - Сімейні правила

Чому діти активно використовують інтернет? Чи шкодить дитячому здоров’ю багато часу перед екраном та як регулювати цей час? Щоб відповісти на ці запитання, потрібно розуміти роль інтернету в житті дітей та розвивати культуру використання ґаджетів у родині. Як? З’ясуймо разом — вмикайте!

12:24 06.02.2023

Безпека дітей в інтернеті. Серія 2 — Соцмережі та месенджери

Які соцмережі популярні серед українських дітей? Які можливості та небезпеки існують у цих соцмережах? Розглянемо TikTok, SnapChat, Instagram, Youtube, Viber і Telegram та з’ясуємо, що налаштувати та обговорити разом із дитиною, щоб користуватися цими соцмережами та месенджерами безпечно. Вмикайте!

12:22 06.02.2023

Безпека дітей в інтернеті. Серія 3 - Онлайн-ігри

Дитина проводить весь день в онлайн-грі — чи безпечно це для її здоров’я? У що вона грає та з ким там спілкується? Онлайн-ігри — це і захопливий відпочинок, і ризики. Наприклад, спілкування з незнайомцями та неконтрольовані закупи просто у грі. Як їх уникнути? Розберімося у цій серії!

12:19 06.02.2023