Професійне самовизначення дітей

Діагностична робота

З 02.03 - 07.03.2023 року із старшокласниками було проведено моніторинг професійної самовизначеності, в ході якого виявлено схильності й загальні цінності дітей пов'язані з вибором професій та свого місця в суспільстві.  Діагностична робота  допомогла визначити тих, хто відчуває труднощі у виборі професії. На підставі результатів дослідження з учнями відбулись індивідуальні консультації з визначення спрямованості до професійної діяльності, націлення на вірний шлях та розкриття нових варіантів.

11:49 07.03.2023

30 професій майбутнього: які спеціальності будуть актуальними в найближчому десятиріччі

Як зрозуміти, які професії матимуть попит у майбутньому? Як правильно вибрати напрямок у навчанні, щоб майбутня кваліфікація була не тільки улюбленою, але й актуальною і добре оплачуваною?

11:22 24.02.2023