Новий рік

Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. 28 грудня чарівне дійство завітало в Томашівську філію Коровинського ЗЗСО. Діти, одягнені в яскраві карнавальні костюми, радо зустрічали Дідуся Санту та його помічницю, отримували подарунки, танцювали та раділи Новому року. Весело і емоційно проходило святкове дійство. Та й самі школярі підготувалися до зустрічі: різноманітні казкові герої, гарно вбрана ялинка, чудовий настрій – все це було на святі. Школярі весело провели час: змагались у конкурсах, розповідали вірші, співали пісні, танцювали, а також отримали солодкі подарунки від депутата обласної ради Постола П.І. та призи до ігрової програми свята від місцевого підприємця Коломійця М.Г., за що їм велика вдячність.

09:40 01.01.2024

День Збройних сил України

До дня Збройних сил України у Томашівській філії Коровинського ЗЗСО відбулися змагання серед хлопців та дівчат школи. Діти активно брали участь у різноманітних конкурсах та естефетах. Проявили завзяття,наполегливість,кмітливість. А в нагороду отримали гарний настрій ,грамоти та солодкі призи.

16:40 06.12.2023

День Свободи та Гідності

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

Шкільні ігри

Протягом тижня, з 13 по 17 листопада 2023 року у Томашівській філії Коровинського ЗЗСО відбувалися змагання з дартсу, волейболу, малюкболу та згинання та розгинання рук в упорі лежачи в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу "Шкільні ігри".

Перемога в конкурсі!

В обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси" в номінації "образотворче мистецтво" (пейзаж) пленер "Перлини Сумщини" приймали участь Чайка Станіслав - учень Томашівської філії Коровинського ЗЗСО та Середа Наталія - учениця Коровинського ЗЗСО.

День матері

Діти Томашівської філії Коровинського ЗЗСО до Дня матері,яке в Україні відзначають 14 травня, виготовили  листівки із привітаннями своїм найріднішим матусям.

12:02 15.05.2023