Новий рік

Дата: 01.01.2024 09:40

Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. 28 грудня чарівне дійство завітало в Томашівську філію Коровинського ЗЗСО. Діти, одягнені в яскраві карнавальні костюми, радо зустрічали Дідуся Санту та його помічницю, отримували подарунки, танцювали та раділи Новому року. Весело і емоційно проходило святкове дійство. Та й самі школярі підготувалися до зустрічі: різноманітні казкові герої, гарно вбрана ялинка, чудовий настрій – все це було на святі. Школярі весело провели час: змагались у конкурсах, розповідали вірші, співали пісні, танцювали, а також отримали солодкі подарунки від депутата обласної ради Постола П.І. та призи до ігрової програми свята від місцевого підприємця Коломійця М.Г., за що їм велика вдячність.

Учні, вчителі та батьки щиро вдячні захисникам і захисницям України за можливість зустріти Новий рік у рідній школі. Низький вам уклін, шана, повага й велика подяка! Повертайтесь додому!

Слава Україні! Слава нашим захисникам і захисницям!