Безпечний інтернет

Кібербезпека

Сьогодення диктує нові правила. Здобуття освіти з 2020 року стає в один асоціативний ряд з назвами онлайн-ресурсів. Адже здаємо вірші напам’ять через відео, яке вантажимо на YouTube, отримуємо домашнє завдання через групи у Viber чи Microsoft Teams, виконані конспекти поширюємо через Google Drive, а з однокласниками та колегами бачимося та спілкуємося виключно через мобільні додатки.

08:56 08.03.2023

Основи безпеки в Інтернеті для підлітків 13 — 18 років

Для підлітків є розповсюдженим той факт, що інколи вони переживають періоди низької самооцінки, шукають підтримки від своїх друзів та менше бажають виправдовувати очікування своїх батьків.  Старші підлітки мають потребу ототожнювати себе з якоюсь групою, та прагуть незалежності,  вони схильні порівнювати цінності своєї сім'ї та своїх товаришів. У старшому підлітковому віці діти є більш зрілими та готові взаємодіяти зі світом на інтелектуальному рівні. Загалом підлітки відкриті новим ідеям, але їм бракує життєвого досвіду для того, щоб оцінювати себе. Важливо, щоб батьки продовжували відігравати активну роль у контролі використання дітьми Internet.

08:49 03.03.2023