Поради батькам щодо безпеки в інтернеті дітей

Дата: 03.03.2023 08:48

Від 13 до 15 років

Для дітей у цьому   віці  Інтернет  стає  частиною   їхнього  життя. Вони знайомляться з новими людьми і проводять  чимало часу в онлайні, шукають   необхідну   інформацію, яка має   відношення до їхньої  шкільної  роботи  або  відповідає  їхнім  інтересам. Завдяки  більш  високому  рівню  грамотності  це  відкриває  багато  можливостей  використання  Інтернету. Іноді батькам важко  дізнатися про те, що  роблять  їхні  діти в онлайні. У цьому  віці  діти  також  йдуть на ризик і випробовують  свої  можливості — технічні   обмеження і заборони можуть не бути ефективним шляхом підвищення   безпеки в онлайні.

13-15-річні діти  можуть  тримати у секреті те, що вони роблять в Інтернеті, особливо якщо батьки раніше не цікавилися, як їхня  дитина   використовує мережу. Тому важливим є відкрите  спілкування і зацікавленість  батьків у тому, що  робить  дитина в Інтернеті.