Говоримо з дітьми про безпеку в інтернеті.

Дата: 09.03.2023 15:47

Возможно, это изображение текст🌐Інтернет пропонує дитині величезні можливості: навчатися, досліджувати, грати в ігри і спілкуватися з друзями. Але важливо допомогти їй використовувати інтернет-простір безпечним та позитивним для її психічного здоров’я способом.

Ділимося рекомендаціями, як говорити з дітьми про безпеку в інтернеті.

Возможно, это изображение текст «будьте вi̇дверт скажить дитинi̇, що y разі виникнення будь-якой проблеми вона може до вас звернутися, що ви не осудите i не будете сердитися. запевнть дитину, що будете поруч, що би не сталося.» Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение текст Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение текстВозможно, это изображение текст

Возможно, это изображение текст Возможно, это изображение один или несколько человек и текст «альтернативне дозвлля заохочуйте детей до альтернативного дозвлля (в інтернеti̇ та поза ним): -пропонуйте цi̇кавi̇ та безпечн нтернет-ресурси будьте для дитини прикладом, встановть обмеження власного перебування в i̇нтернеti̇ та заохочуйте до цього дитину -заохочуйте дитину до дяльност поза нтернетом: спорт, волонтерство, творчсть, зустрче 3 друзями та родиною»