"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" на старті.

Дата: 26.01.2024 09:05

У Коровинському ЗЗСО стартував проєкт "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги", який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Лозунг спортивної події - «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» .
Це спортивні змагання, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду таких заходів.
Головна мета проєкту - створити атмосферу спортивного свята серед учнів шкіл нашої
територіальної громади, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на
постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.
Цей проєкт дозволить показати, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду
майстрів, які будуть підкорювати світові та олімпійські п’єдестали.

Першими змагалися баскетболісти. Участь брали команди старшокласників. Перше місце - здобула команда 10 класу. Команда- переможець шкільного етапу проєкту "Пліч-о-пліч" Всеукраїнської шкільної ліги готується до другого етапу. Також  відбулися змагання із волейболу та футзалу. Змагання продовжуються. Бажаємо успіхів і перемог усім учасникам змагань. Разом переможемо!