15 березня 2023 року відбулась онлайн-нарада професійної спільноти практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Роменщини з теми: "Алгоритм дій спеціалістів психологічної служби щодо надання допомоги при ПТСР».

Дата: 15.03.2023 13:05

На зображенні може бути: 8 людей та текст15 березня 2023 року відбулась онлайн-зустріч професійної спільноти практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Роменщини з теми «Алгоритм дій спеціалістів психологічної служби щодо надання допомоги при ПТСР» Мета зустрічі – розкрити основні поняття ПТСР; визначити основні симптоми та особливості прояву ПТСР у дітей різних вікових категорій; обговорити критерії та методи діагностики посттравматичного стресового розладу.

Спікерами заходу були: Наталія Зубко, практичний психолог Роменського ЗЗСО І-ІІ ступенів № 8, «Посттравматичний стресовий синдром. Розпізнання ПТСР»; Світлана Нємцева, практичний психолог Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів «опорний заклад» Недригайлівської селищної ради, «Діагностика ПТСР: симптоми»; Валентина Галайко, практичний психолог Великобубнівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Роменської міської ради, «Критерії та методи діагностики посттравматичного стресового розладу», Віра Запорожець, практичний психолог Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради, "Принципи надання психологічної допомоги особам, які перебувають у надзвичайних ситуаціях".

Інна Садовська, ментор професійної спільноти, практичний психолог Роменського ліцею № 4 імені Тетяни Маркус презентувала учасникам гугл-диск, де зібрані корисні матеріали та ресурси для роботи з ПТСР.

Психолог Центру ПРПП Моніка Заглада, анонсувала електронний «Довідник безбар’єрності», розділ «У воєнний час», у якому містяться чіткі інструкції та поради з запитань: «Як допомогти дитині у тривожній ситуації?», «Як подбати про дитину в укритті?», «Як діяти, якщо дитина побачила щось шокуюче й налякана?» та інші.

По завершенню зустрічі, Інна Садовська, ментор спільноти підвела підсумки засідання та провела ресурсну вправу «Теплі обійми».

Дякуємо спікерам за співпрацю, та за активну участь у засіданні.

Відеозапис зустрічі можна переглянути на YouTube каналі Центру за покликанням, яке розміщено на сайті Центру ПРПП у рубриці «Новини» https://romny-prp.com.ua.

На зображенні може бути: 7 людей та текст На зображенні може бути: 6 людей та текст

На зображенні може бути: 4 людини та текст На зображенні може бути: 8 людей