Загальнонаціональна акція єднання та віри «Випускники – 2024 року для майбутніх поколінь».

Дата: 19.04.2024 13:18

У квітні цього року здобувачі освіти Коровинського ЗЗСО долучилися до проведення Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники – 2024 року для майбутніх поколінь».

Діти разом з учителями та обслуговуючим персоналом висадили декоративні дерева та кущі, зробили наш учбовий заклад більш зеленим і квітучим.

Хочемо висловити подяку ДП «Роменському Агролісгосп» за посадковий матеріал, СК «Агро» за фінансову допомогу для придбання саджанців декоративних рослин, старшокласникам та працівникам за організацію і участь в акції.

Цей крок єдності – це символ нашим воїнам на передовій щодо незламної віри в нашу Перемогу! Діти війни – це майбутні архітектори нової України – незламної і зеленої!

З вірою в Перемогу! З вірою в ЗСУ!