Реалізація проєкту "Завжди поруч"

Дата: 12.12.2023 13:30

Реалізація ароєкту "Завжди поруч".

Війна є значним стресом для усіх, проте найбільш уразливою категорією є діти. Виживання дитини за цих умов, стабілізація її психоемоційного стану значною мірою залежить від дорослих. Чим меншою є дитина, то більшої допомоги від дорослих вона потребує в «опрацюванні» стресових ситуацій. Важливо, щоб педагоги були обізнані щодо того, якою має бути підтримка дитини у стресовій ситуації. Це потребує, щоби педагоги володіли знаннями щодо того, що таке стрес, травма, якими можуть бути реакції дітей на травмуючі події, як надати першу психологічну допомогу дитині чи дорослому, що зазнали впливу сильних стресорів. Тому для педагогів було проведена ранкова зустріч в рамках реалізації проєкту "Завжди поруч" для ознайомлення з метою, завданнями, структурою проєкту.