31 березня Міжнародномий круглий стіл «ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВІЙНИ».

Дата: 31.03.2023 14:50

ГО «Всеукраїнська асоціація практикуючих психологів»

спільно з партнерами

Psychologische Hochschule Berlin, Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи НАПН України, ГО «Інститут миру і порозуміння»

ГО «Агенція Розвитку Проєктних Ініціатив», Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Дніпропетровський обласний навчально-методичний центр практичної психології і соціальної роботи

Центр психічного здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія», Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти,Кафедра практичної психології КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти”

Міжнародний круглий стіл:

«ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВІЙНИ»

«PSYCHOLOGYCAL HELP TO PARTICIPANS OF THE EDUCATIONAL PROCESS IN WAR CONDITION"

Під час круглого столу були обговорені актуальні виклики, з якими стикається психологічна служба та система освіти в умовах війни та шляхи їх долання, інноваційні теорії і моделі організації навчання в кризовий час, практичні поради щодо збереження здоров’я та енергії на робочому місці, інші цікаві теми з підтримки дітей і батьків під час та після війни.

Міжнародний Круглий стіл проводився в рамках виконання проєкту «Допомога в подоланні: підготовка психологів до надання повномасштабної психосоціальної допомоги дітям, батькам та педагогам, в умовах військових дій в Україні», що реалізується ГО «Всеукраїнська асоціація практикуючих психологів» завдяки локальній субсидії від федеральної компанії GIZ: Perspectives for Eastern Ukraine за дорученням Федерального уряду Німеччини.

На зображенні може бути: текстhttps://rada.info/upload/users_files/24022160/fe4d1f85c236735c85e44b784fc217de.png