Наші перемоги

Дата: 25.01.2024 15:52

Олімпіади  це один із способів залучити учнів до активної навчальної діяльності, мотивувати їх на успіх, загартовувати характер та відкривати нові здібності.Шкільні олімпіади вчать працювати за межами класу, тобто виходити з зони комфорту. Дають змогу об’єктивно оцінити себе, в порівнянні з однолітками. Це можливість знаходити нові знайомства з людьми зі спільними інтересами. Випрацьовуються такі якості як відповідальність, дисципліна, самостійність. З’являється мотивація, прагнення до навчання. Учні вчаться як на поразках, так і на перемогах.

Саме таку перемогу здобула учениця 10 класу Лілія Которщикова  в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Учнівський та педагогічний колективи вітають Лілію та її вчителя Цирулік А.А. із заслуженою нагородою.