Участь у Всесвітньому Дні Гідності

Дата: 12.01.2024 18:03

З 21 листопада по 10 грудня учні нашого закладу  взяли активну участь  у Всесвітньому Дні Гідності, а саме:  в унікальному фестивалі «Розмалюй сердечко» для спеціальної вистави в нью-йоркському офісі міжнародної організації ЮНІСЕФ,  передивилися відео, яке записали діти з Великобританії для підтримки українського учнівства, познайомилися з принципами Гідності, виконували завдання Путівника до Дня Гідності тощо. За це були нагороджені сертифікатом від національного голови Global Dignity в Україні.

Ми всім серцем віримо, що у 2024 році Україна матиме ще більше історій про гідність, адже ми продовжуємо йти переможним шляхом і боремося за нашу гідну, незалежну, найріднішу Україну!