24 лютого — 365 днів нашої Незламності

24 лютого — 365 днів нашої Незламності                                Україна понад вісім років доводить світові неможливе, протистоїть в рази сильнішому ворогові, втрачає найкращих доньок і синів, але — не здається.

12:22 24.02.2023

Платформа "Мрія"

Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з партнерами, розроблено електронну платформу «Мрія» , що створена для об’єднання проектів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою є протидія кремлівській пропаганді та рейковим ресурсам у мережі Інтернет.

14:46 07.02.2023

Всеукраїнський конкурс "Золоті зірки Різдва"

Наші талановиті діти продовжують здобувати нові перемоги. Солістки ансамблю «Україночка» Іванка та Катерина Кравченки взяли участь у Всеукраїнському мистецькому конкурсі «Золоті зірки Різдва» та зайняли почесне ІІ місце.

12:24 03.02.2023

Засідання ІРЦ

02 лютого 2023 року на базі Коровинського ЗЗСО відбулося  чергове засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП спільно з директором та фахівцем комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Недригайлівської селищної ради». У ході роботи розглянуті питання щодо результату  проміжного моніторингу рівня навчальних досягнень, корекційно-розвиткових занять учнів з ООП  за І семестр 2022-2023 н.р., виконання індивідуальної програми розвитку.

11:50 02.02.2023

День української хустки

Цікаво і змістовно пройшов "День української хустки" в Коровинському ЗЗСО. Керівник гуртка " Юна майстриня" Гребеник Л.В. провела майстер-клас і показала різні способи автентичного пов'язування хусток.

08:52 14.12.2022