Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 21 травня 2023 року у рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху  у Коровинському ЗЗСО пройшов тиждень безпеки дорожнього руху.

22:41 24.05.2023

Всеукраїнський конкурс "Думи мої, думи мої"

Учениця 3 класу, Уляна Голінко взяла участь у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості , присвяченому пам’яті Т.Г.Шевченка «Думи мої, думи мої» та отримала перше місце. Щиро вітаємо з перемогою!

22:14 24.05.2023

Змагання з волейболу

На базі ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» відбулися змагання з волейболу. Перемогу здобули команди дівчат та хлопців Коровинського ЗЗСО. Вітаємо наших майбутніх спортсменів.

22:06 24.05.2023

День вишиванки

День вишиванки в нашому закладі був дуже яскравим.  Дрескодом дня була вишиванка. Наш заклад майорів різнобарвними візерунками української вишивки. Свято об’єднало вчителів та учнів різних класів.

21:57 24.05.2023

Навчання з надання першої домедичної допомоги.

У Коровинському ЗЗСО для учнів 10-11 класів . педагогічних працівників та працівників Коровинського ЗДО, за ініціативою ВОСМС Коровинської сільської ради, тренером Верховим А.І. з благодійної організації "Громадський фонд "Суми" проведений тренінг із надання першої домедичної допомоги.

16:16 20.04.2023

День без рюкзака.

03 квітня в нашому закладі вперше відбувся День без рюкзака. Різноманітні форми та кольори "рюкзакозамінників" додали звичайному дню цікавості , активності , веселощів. Можливо цей день стане креативною традицією в стінах нашої школи.

08:57 04.04.2023